OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Archív aktualit

27 LIST

„Medailové žně na obchodce“

Letošní 25. Mistrovství republiky OPEN ve zpracování textů se konalo ve dnech 23. – 25. listopadu 2017 na ZŠ Vítězná v Litovli. Hlavními organizátory bylo Interinfo ČR, Internetová škola ZAV a NÚV Praha.

více...
27 LIST

Talentovka v psaní na klávesnici

V pátek 26. ledna 2018 se koná "Talentová soutěž v psaní na klávesnici". Soutěž je určena pro žáky základních škol, kteří si chtějí vyzkoušet psaní všemi deseti v programu ZAV. Soutěží se 30 minut a vítězí ten, kdo napíše nejvíce cvičení.

více...
20 LIST

Úspěch v oblastním kole soutěže Pišqworky 2017

Ve čtvrtek 16.11.2017 se na naší škole uskutečnilo oblastní kolo soutěže piškvorek "Pišqworky 2017" . V konkurenci 14 škol se naší žáci umístili na prvních dvou místech. Vítězem se stala třída 2.A , na druhém místě se umístila děvčata z 3.B. Oba týmy postupují do krajské soutěže, která se uskuteční 2. prosince 2017 ve Zlíně.

více...
20 LIST

Výzva k podání nabídky

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí vyhlašuje výzvu k podání nabídky na realizaci zakázky "Dodávka ICT techniky"


Text výzvy


Přílohy k výzvě

více...
13 LIST

Dny otevřených dveří

Ve dnech 10. a 11. listopadu 2017 proběhly ve škole Dny otevřených dveří. V obou dnech nás navštívilo zhruba 250 potencionálních uchazečů o střední a vyšší odborné studium. 

více...
13 LIST

Školní kolo soutěže piškvorek

Ve středu 8.11.2017 proběhlo školní kolo soutěže piškvorek. Osm týmu s plným nasazením bojovalo o postup do oblastního kola, které se uskuteční dne 16.11.2017 na naší škole. Na prvním místě se umístil tým z 2A, druhé místo vybojoval tým ze 4D. Na třetím místě se umístily dívky ze 3A. Čtvrtým postupujícím byl druhý tým ze 4D.

více...
10 LIST

Výzva k podání nabídky

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí vyhlašuje výzvu k podání nabídky na realizaci zakázky OA  a VOŠ Valašské Meziřiči-rekonstrukce elektroinstalace a odpadů v pavilonu učeben a zázemí tělocvičny.


Text výzvy


Vysvětlení zadávací dokumentace 1

více...
07 LIST

Písaři opět přivezli putovní pohár za 1. místo

Celostátní soutěž s mezinárodní účastí (22. ročník ZAV Olomouc) 4. ročníků a talentovaných se konala 2. a 3. listopadu 2017. Ze zahraničí přijeli Turci, Slováci a Maďaři.


V obrovské konkurenci 24 družstev naši soutěžící čtvrtého ročníku Karin Imberger, Lenka Vašenková, Zuzana Reichlová a Michal Rak zazářili na 1. místě. V jednotlivcích byl nejlepší Michal, který v minutovkách poprvé přeskočil šestistovku výsledkem 628,1 úhozů za minutu. V opisech byl 2 x na 3. místě, 1 x na 4. místě, takže v kombinaci obsadil celkově 3. místo. Karin Imberger byla celkově na 6. místě, Lenka Vašenková byla dvanáctá a Zuzana Reichlová dvacátá první. V soutěži družstev jsme měli o 3 000 bodů více než druzí z Českého Těšína. Třetí příčku obsadilo nadějné družstvo z Gymnázia v Rožnově pod Radhoštěm, protože jejich věkový průměr nedosahuje ani 15 let.

více...
01 LIST

Přijetí u pana radního na Krajském úřadě ve Zlíně

Výprava žáků a pedagogů středních škol Zlínského kraje, kteří se zúčastnili letošního Mistrovství světa v záznamu a zpracovánít textů v Berlíně, byla poslední říjnový den přijata společně s řediteli zastoupených škol u Mgr. Petra Gazdíka, radního pro oblast školstsví Zlínského kraje.

více...
24 ŘÍJEN

Volejbalový turnaj

Ve dnech 17. a 18.10.2017 reprezentovali úspěšně OA naši žáci a žákyně v okrskovém kolu ve volejbalu. Jak chlapci, tak dívky obsadili 2. místo, k čemuž jim srdečně blahopřejeme.

více...
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor