OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Archív aktualit

27 DUBEN

Výsledky přijímacího řízení

Informace k přijetí/nepřijetí uchazeče


V případě, že jste přijati a máte o uvedený obor zájem, dodejte zápisový lístek v co nejkratší lhůtě, max. do 10 pracovních dnů od zveřejnění (15. 5. 2018)


V případě, že jste přijati a nemáte o uvedený obor zájem, sdělte nám to prostřednictvím zákonného zástupce v co nejkratší lhůtě na adresu: oavalmez@oavm.cz


Přijatým uchazečům se písemné rozhodnutí o přijetí nevystavuje!


V případě nepřijetí máte možnost podat odvolání do 3 pracovních dnů od převzetí rozhodnutí (vzor odvolání najdete ZDE)


Rozhodnutí o nepřijetí lze převzít osobně od pondělí 30. 4. 2018 do čtvrtku 3. 5. 2018, 15:00 h.


V pátek 4. 5. 2017 budou nevyzvednutá rozhodnutí zasílána poštou.


Výsledky přijímacího řízení z bakalářů najdete na této adrese:


VÝSLEDKY PODLE IDENTIFIKAČNÍHO ČÍSLA


Celkové výsledky pro dané obory:


 • Obchodní akademie

 • Veřejnosprávní činnost

 • Informační techonologie

 • Formulář volby druhého cizího jazyka: zde

  více...
  24 DUBEN

  Soutěž "Navrhni projekt" - celostátní kolo Praha

  Celostátní kolo soutěže „Navrhni projekt“ se konalo dne 19. dubna 2018 na Ministerstvu pro místní rozvoj v Praze.

  více...
  10 DUBEN

  Náš tým vyhrál krajské kolo Prezentiády

  Dva týmy z naší školy se zúčastnily krajského kola Prezentiády, soutěže v prezentačních dovednostech. Roman Štěrba a Matěj Jenčke zvítězili, druhý tým se umístil na pátém místě.


  Žáci soutěžili v kategorii středních škol s tématem "Droga dnešní doby" a akce se uskutečnila na gymnáziu ve Zlíně, Lesní čtvrti.

  více...
  04 DUBEN

  Krajská soutěž v grafických disciplínách

  Organizací letošního kola soutěže v grafických disciplínách (opis textu, korektura, záznam mluveného slova a wordprocessing) byla pověřena OA VOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště. Klání nejlepších písařů Zlínského kraje se konalo v úterý 27. března 2018, zúčastnila se ho dvacítka žáků středních škol. Většina středních škol se soutěže neúčastní, přestože ve všech školách se vyučují informační technologie, a proto by mohli závodit v disciplíně wordprocessing.


  Naši obchodní akademii reprezentovali žáci čtvrtých ročníků Karin Imberger, Lenka Vašenková a Michal Rak.


  Velký úspěch jsme zaznamenali v disciplíně záznam mluveného slova, kde Michal vyhrál a třetí příčku obsadila Karin. V korektuře získal Michal stříbro a v opisu textu bronz. Mistra světa žákovské kategorie, Jonáše Valu z rožnovského gymnázia, žádní soutěžící v opisu neohrozili, protože píše více jak 600 úhozů za minutu. Jonáš zvítězil i v korektuře a wordprocessingu. O postupu na mistrovství ČR v Hradci Králové, které se koná v červnu 2018, rozhodnou výsledky soutěžících z celé republiky, avšak jistý postup má Michal Rak, protože vítěz disciplíny postupuje automaticky. Podle dosažených výsledků se dá usuzovat, že do Hradce pojede celé družstvo OA  - tak hodně štěstí a děkujeme za reprezentaci školy.

  více...
  28 BŘEZ

  Projektový den „EKONOM“ po osmé

  V pondělí 26. března 2018 se uskutečnila pro žáky tříd 4. A a 4. B oboru Obchodní akademie projektová výuka se zaměřením na odborné předměty, a to konkrétně ekonomiku, účetnictví, písemnou a elektronickou komunikaci a informační technologie.

  více...
  27 BŘEZ

  Třídní schůzky

  Ve středu dne 4.4.2018 se konají třídní schůzky


  od 15:30 - 16:00 v kmenových třídách s třídními učiteli


  od 16:00 - 17:00 individuální konzultace


  od 16:30 proběhne Rada rodičů.

  více...
  26 BŘEZ

  Stříbro z veletrhu fiktivních firem

  Ve dnech 21. – 23. března 2018 se na výstavišti v Holešovicích v Praze konal již 24. ročník mezinárodního veletrhu fiktivních firem.


  Veletrhu se zúčastnilo na 110 českých i zahraničních firem z různých typů středních škol. Naši školu reprezentovali žáci třídy 4. A se svojí fiktivní firmou Tea & Cake, s. r. o. nabízející dorty a čaje. V silné konkurenci získala tato firma druhé místo v kategorii nejlepší katalog.


  Blahopřejeme!!!

  více...
  25 BŘEZ

  Mistrovství ČR středních škol ve stolním fotbale

  Dvě dvojice hráčů stolního fotbalu reprezentovaly v pátek 23. března 2018 naši školu na Mistrovství České republiky středních škol, které se konalo v Praze.

  více...
  22 BŘEZ

  Projektový tým žáků postupuje do celostátního kola

  Soutěžní tým žáků třídy 2.B naší školy ve složení Nela Čunková, Matěj Jenčke, Nikola Kovářová, Petr Kuběja a Roman Štěrba (vedoucí projektu) se zapojili se svým nápadem „Studujvýšku.cz“ do soutěže „Navrhni projekt“.

  více...
  22 BŘEZ

  Účast u soudního jednání

  Dne 21. března 2018 se měli možnost žáci 4. ročníku oboru Obchodní akademie zúčastnit soudního jednání u Okresního soudu Vsetín, pobočka Valašské Meziříčí.

  více...
  Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor