OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Projektový tým žáků postupuje do celostátního kola

Soutěžní tým žáků třídy 2.B naší školy ve složení Nela Čunková, Matěj Jenčke, Nikola Kovářová, Petr Kuběja a Roman Štěrba (vedoucí projektu) se zapojili se svým nápadem „Studujvýšku.cz“ do soutěže „Navrhni projekt“.


Se svým projektem se žáci již v lednu přihlásili prostřednictvím Eurocentra do oblastního kola ve Zlíně, odkud postoupili do regionálního kola Střední Morava. Na půdě Magistrátu města Olomouce se ve čtvrtek 22. března 2018 utkali s dalšími dvěma týmy (Střední odborná škola Luhačovice a Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r. o. Prostějov). Svým detailně zpracovaným projektem a následnou obhajobou formou prezentace odbornou porotu přesvědčili, že jejich projekt je ten vítězný. I přes drobné výtky, které je potřeba v projektu upravit, se právem umístili na 1. místě a postupují tedy do celostátního kola do Prahy, které se koná v dubnu.


Odbornou porotu tvořili členové Eurocentra ze Zlína, Olomouce a Ostravy, zástupce agentury CzechInvest a zástupce Ministerstva pro místní rozvoj. Žákům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v Praze. Poděkování za spolupráci patří také Ing. Nikole Sentlové z Eurocentra Zlín za cenné rady a připomínky k projektu.


Mgr. Robert Sigmund


Fotografie z průběhu soutěže.

<< návrat na předchozí stránku
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor