OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Projekt Erasmus+ Jedem ven za svým snem - 2016-1-CZ01-KA102-023049

V neděli 14. května 2017 odletělo v rámci druhého běhu projektu Erasmus+ 17 žáků třetích ročníků v doprovodu 2 vyučujících na dvoutýdenní zahraniční praxi do Londýna. Zastoupení mají žáci všech oborů, tj. obchodní akademie, veřejnosprávní činnost i informační technologie.


Praxi v londýnských firmách, stejně jako ubytování v místních rodinách, zajišťuje zprostředkovatelská agentura ADC College z Londýna, se kterou škola již několik let úspěšně spolupracuje. Žáci jsou na jednotlivá pracoviště zařazeni podle studovaných oborů a také podle schopnosti komunikace v angličtině. Jejich dočasným „zaměstnavatelem“ tak je například hotel, realitní kancelář, firma z oblasti IT apod.


Ve volném čase budou mít žáci nejen možnost navštívit pamětihodnosti a významná místa Londýna a okolí, ale také se seznámí prostřednictvím rodin, ve kterých jsou ubytováni s životem v tomto evropském velkoměstě.


Veškeré náklady v souvislosti se zahraničním pobytem, tedy jak cesta, tak ubytování, strava i doprava po Londýně jsou plně hrazeny z projektu Erasmus+.

<< návrat na předchozí stránku
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor