OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Okresní kolo ve florbalu dívek

Ve středu 7. února 2018 se na Střední škole Kostka ve Vsetíně uskutečnilo okresní kolo ve florbalu dívek. Kromě naší školy a Kostky se turnaje zúčastnily také holky ze Střední školy zemědělské Rožnov p. R. a Střední odborné školy Josefa Sousedíka Vsetín. Naše děvčata podaly velmi srdnatý výkon a postupně porazily všechny své konkurentky. Z našeho týmu bych chtěl především vyzvednout výkony naší brankářky Míši Poláškové, která pustila za svá záda během celého turnaje pouze 2 míčky. Mezi tradiční opory našeho týmu patřily ostřílené hráčky Katka Macigová, Lucka Cieslarová a Nikola Mořkovská. Všem holkám gratuluji k jejich výkonům a výbornému výsledku.


<< návrat na předchozí stránku
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor