OBCHODNÍ AKADEMIE
A VOŠ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Návrat ze stáže – projekt Erasmus+ 2016-1-CZ01-KA102-023049

V sobotu 27. května 2017 se 17 žáků Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí společně s pedagogickým doprovodem vrátilo ze zahraniční stáže v Londýně, která byla vykonávána v rámci projektu Erasmus+ s názvem „Jedem ven za svým snem“.


Jedná se o projekt zahraničních mobilit, kdy žáci vykonávali dvoutýdenní praxi v různých londýnských firmách. Praxi žákům zprostředkovala agentura ADC College, která sídlí v Londýně a kromě firem pro praxi zajišťuje žákům i rodiny, ve kterých jsou žáci během praxe ubytováni.


Posledním pracovním dnem byl pro všechny pátek 26. května 2017, kdy v ADC College obdrželi certifikát o absolvované praxi. Kromě něj získá každý žák Europass, který potvrzuje účast žáka na zahraniční mobilitě včetně informace o pracovní náplni a činnostech, kterou v rámci praxe vykonával.


Žáci si z praxe přivezli kromě zkušeností v rámci oboru, který studují, i spoustu zážitků nejen z návštěv světoznámých památek, ale i ze života v tomto evropském velkoměstě. Veškeré náklady v souvislosti s mobilitou, tedy doprava do Londýna, ubytování, stravování i místní doprava byly v plné výši hrazeny prostředky z projektu Erasmus+.


<< návrat na předchozí stránku
Vytvořil David Křenek Mapa webu | Administrátor